Головна Політика Головне за добу: в Львівській області була загроза удару крилатими ракетами з...

Головне за добу: в Львівській області була загроза удару крилатими ракетами з території росії

За добу, що минула, на Львівщині один раз звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – 4 вересня о 13:32. Була загроза удару «кинджалами». Небезпека не підтвердилася», – зазначив очільник Львівщини.

Будівельні бригади зі Львівщини відновили вже 40 пошкоджених осель на Херсонщині в межах проєкту «Пліч-о-пліч». В оселі, які відновили, поступово повертаються їхні власники.

Завершився обласний конкурс «Розвиток медицини в громадах Львівської області». Переможці отримають разові субвенції з обласного бюджету на покращення оснащення закладів охорони здоров’я спеціалізованим медичним обладнанням чи іншою технікою.

«У селищі Новий Яричів та селі Старий Яричів під час святкування Першого дзвоника зібрали на потреби ЗСУ майже 60 тисяч гривень. Ці кошти передадуть воїнам із Новояричівської громади», – уточнив Максим Козицький.

З початком нового навчального року волонтери-медики проєкту Почуй Лікаря продовжують свою роботу у школах Львівщини. Під наставництвом провідних фахівців області вони проводять для учнів лекції про серцево-судинні захворювання, харчування, домедичну допомогу, гінекологію, вакцинацію та ментальне здоров’я. Як запросити волонтерів у свій навчальний заклад читайте за посиланням.

Управління з питань цифрового розвитку Львівської ОВА (Львівщина Цифрова) провело навчання для структурних підрозділів обласної військової адміністрації, територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади у Львівській області та територіальних громад Львівщини щодо сценаріїв інтеграції порталу Дія.

«На території Стрийського ліцею імені Івана Франка висадили «Сакури Пам’яті» на честь випускників ліцею, які віддали свої життя, захищаючи Україну. Таких Героїв десятеро. Алею пам’яті висадили старшокласники разом з рідними загиблих захисників», – поінформував очільник Львівщини.

13 ветеранів та членів їхніх сімей зі Львівщини отримають гранти для започаткування або розвиток підприємницької діяльності в межах урядової програми «Грант для ветеранів та членів їх сімей». У який бізнес вкладуть кошти – читайте за посиланням.

Дітей наших військовослужбовців запрошують у туристично-оздоровчий табір на Закарпатті. Це – безоплатне оздоровлення для дітей військовослужбовців, зокрема тих, чиї батьки зараз на передовій. Відпочинок організовує міжнародний благодійний фонд «Маленькі перемоги». Деталі – тут.

«Друга рота бригади «A3OВ», у якій служить наш земляк зі Самбірського району, оборонець Азoвстaлi Олег Пастернак, отримала пікап. Кошти на автомобіль збирала волонтерка Зоряна Гриб. Допомагали – Андрій Лазірко та Юрій Качалуп. Пікап вже служить нашим захисникам», – резюмував Максим Козицький.