Головна Політика Громади Львівщини можуть взяти участь в конкурсі із створення спільних комунальних підприємств

Громади Львівщини можуть взяти участь в конкурсі із створення спільних комунальних підприємств

У «U-LEAD з Європою» оголосили про старт нової ініціативи, яка покликана допомогти територіальним громадам налагодити між собою співпрацю, створюючи спільні комунальні підприємства. Громади Львівщини можуть взяти участь в конкурсі та отримати експертну підтримку.

Як інформують в регіональному офісі U-LEAD  у Львівській області, Мережа з обміну досвідом (Програма підтримки) «Створення спільних комунальних підприємств» – це можливість пройти повний шлях створення спільного комунального підприємства, починаючи від обговорення ініціативи, розробки спільних установчих документів, а також моделювання фінансових планів спільних КП для забезпечення їхньої ефективної діяльності та прибутковості.

На всіх етапах створення спільного комунального підприємства учасники ініціативи отримають консультаційну допомогу від експертів U-LEAD та матимуть можливість налагодити співпрацю з колегами з інших областей України.

Для участі у програмі буд беруть до 10 команд громад-партнерів, які мають намір створити спільне комунальне підприємство у галузі розвитку громад. Кожна громада-партнер делегує до команди 1 учасника.

Для участі у відборі необхідно заповнити заявку та до 18:00 год. 18 серпня 2023 року надіслати її на електронну адресу: regops.u-lead@giz.de, в темі повідомлення вказавши «Спільні КП_Розвиток_Назва громади_Область».

Заходи Мережі з обміну досвідом «Створення спільних комунальних підприємств» розпочинаються 1 вересня 2023 року.

Заповнити заявку можна – ТУТ.