Головна Політика Інформацію про виконання Комплексної програми «Безпечна Львівщина» заслухають на сесії обласної ради

Інформацію про виконання Комплексної програми «Безпечна Львівщина» заслухають на сесії обласної ради

Сьогодні, 27 червня, комісія з питань правоохоронної, антикорупційної діяльності та військових формувань заслухала інформацію про стан виконання Комплексної програми «Безпечна Львівщина» на 2021 – 2025 роки».

Як повідомив департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА, станом на сьогодні затверджене фінансування програми «Безпечна Львівщина» в розмірі 652,9 млн грн. З цих коштів 532,9 млн грн передбачено на покращення матеріально-технічного забезпечення військових формувань.

Загалом програма вже профінансована на 474 млн грн, з яких 393,4 млн грн скеровано на підтримку військових.

«У межах «Безпечної Львівщини» для військових частин за кошти обласного бюджету закуповуємо необхідні речі для ведення бойових дій проти військ рф. Питання про стан виконання програми «Безпечна Львівщина» Львівська обласна рада планує розглянути 28 червня під час позачергової сесії», – зауважив Назарій Сумало.

Крім того, депутати заслухали інформацію начальника Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Володимира Книгиницького про проведені ремонтні роботи, закуплене медичне обладнання за кошти обласного бюджету, а також про інші потреби медустанови.