Головна Політика Ірина Гримак у Кракові представила інвестиційний потенціал Львівщини

Ірина Гримак у Кракові представила інвестиційний потенціал Львівщини

Голова Львівської обласної ради Ірина Гримак на запрошення Міжнародної Амбасади Жінок-підприємниць та Жіночого бізнес-клубу взяла участь у відкритті українського простору Strefa_UA в польському Кракові, де презентувала інвестиційний потенціал Львівщини.

Захід відбувся в рамках щорічного інвестиційного форуму „Invest Cuffs 2023” – однієї з найбільших європейських подій, на якій збираються представники інвестиційного ринку.

Ірина Гримак спільно з Генеральним консулом України в Кракові Вячеславом Войнаровським, очільницею Товариства друзів України в Варшаві Веронікою Марчук, членами правління Польсько-Української торгово-промислової палати, керівницею Міжнародного штабу допомоги Українцям  Анною Крисюк, представниками ділових кіл обговорили нові бізнес-можливості для України у перспективі післявоєнної співпраці з європейськими партнерами.

«Вигідне географічне розташування, транснаціональна транспортна інфраструктура, залізничні й повітряні шляхи, розвинена мережа міжнародних пунктів пропуску, туристичні й медичні хаби, а також значний людський потенціал – фактори, які допоможуть відновити економіку України», – наголосила голова обласної ради.

За її словами, Львівщина є цікавою для підприємців, які шукають нові перспективні території для інвестування. Попри кризові явища, за останні роки в області успішно запрацювало понад 200 малих, середніх і великих проєктів.

Присутні обговорили вектори подальшої польсько-української співпраці. «Львівщина для вас буде комфортною територією для інвестицій і ми готові підтримати проєкти, які будуть взаємовигідними для наших країн», – зазначила Ірина Гримак.