Головна Політика Обрано нового керманича РО ПП “УДАР Віталія Кличка” у Бущині

Обрано нового керманича РО ПП “УДАР Віталія Кличка” у Бущині

Відбулися збори РО ПП "УДАР Віталія Кличка", на яких одноголосно обрано нового керманича цієї партії у Бущині. Ним став  виходець з Красного, молодий і амбітний Михайло Володимирович Кадиляк, – заступник директора Західного філіалу "Укррадіотел" – організації, яка займається телерадіокомунікаціями.

До складу політради партії увійшли відомі у районі особистості – адвокат Іраклій Гобечія, гордість Бущини, параолімпієць Антон Дацко, депутат районної ради Ігор Іваськів та  фермер Михайло Степанович Кадиляк (до речі, рідний дядько голови районного осередку партії). Офісом партії, який запрацює з 1 липня, опікуватиметься Анастасія Гела.  У роботі зборів взяв участь голова виконавчого комітету ЛОО ПП "Удар" Володимир Маліновський.

Червоною ниткою через усе зібрання пройшла теза посилення роботи організації у районі. Власне, і для цього було прийняте таке кардинальне рішення. Щодо персони керівника, то на політраді партії у Львові розглядалось декілька кандидатур. За пропозицією народного депутата Ярослава Гінки було рекомендовано зборам Михайла Кадиляка.

У планах новообраного керманича насамперед дисциплінувати організацію (бо навіть на збори прийшло заледве трохи більше  з усіх членів партії, а їх у районі лише 29). Сподівання  покладаються і на те, що незабаром запрацює штаб. "Інформацію про "Удар" в районі мають знати все більше виборців, – говорить М.Кадиляк. – Маємо розповідати людям про нашу партію – молоду, але  амбіційну, яка своєю роботою доводить, що в Україні політика та політики можуть бути чесними перед своїми співгромадянами. Прикладом цього може служити лідер партії Віталій  Кличко – знана в цілому світі людина, яка звикла боротись за перемогу за правилами. Цього, власне, немає в  сучасному  українському політикумі. Проте відповідальність та послідовність цієї людини імпонує багатьом. Чи не тому сьогодні Віталій Кличко перший у рейтингу на президентських перегонах. Це надає нам не лише певні сподівання на перемогу опозиції, а й  покладає суттєву відповідальність за майбутнє країни та українців. "Від успіху людини – до успіху країни!" – це гасло має бути з нами нині, бо маємо за обов'язок підтримати свого лідера тут у районі".

Перенести партійну роботу в площину конкретних справ закликав однопартійців голова  виконкому обласної організації Володимир Маліновський. – Таку діяльність треба заздалегідь ретельно планувати, ставлячи реальні завдання, які під силу виконати. Не забуваючи про  всеукраїнські чи обласні акції, які проводить "Удар", основний акцент варто робити на спільній роботі з громадськими організаціями, державними структурами, зокрема освітою, культурою, а також районною газетою, підтримувати їхні ініціативи
чи висувати власні. Особлива увага до залучення в партійні ряди молоді, яка є  креативною, завжди готова до праці. Молоді люди можуть запропонувати свіжі та неординарні ідеї, водночас допомогти їх реалізувати". Лише конкретними справами можна завоювати довіру громади, – на такій думці зійшлися районні "ударівці".

Микола ІВАНЦІВ

На знімках автора: голова РО ПП "Удар" Михайло Кадиляк (зліва вгорі); члени політради РО (зліва направо внизу): Михайло Степанович Кадиляк, Михайло Володимирович Кадиляк, Ігор Іваськів, Іраклій Гобечія та голова виконкому ОО Володимир Маліновський.