Головна Політика До прокурора – у Радехів

До прокурора – у Радехів

Радехівська місцева прокуратура об'єднає в собі Буський, Радехівський, Бродівський та Кам’янка-Бузький райони.

   Вступив в дію Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про прокуратуру» щодо удосконалення та особливостей застосування окремих положень. Згідно з додатком до Закону України «Про прокуратуру» від 14 жовтня 2014 року №1697-VII в редакції Закону від 2 липня 2015 р. №578-VIII, в газеті «Голос України» надруковано перелік і територіальну юрисдикцію місцевих та військових прокуратур. У Львівській області – Радехівська місцева прокуратура (Радехівський, Буський, Бродівський та Кам’янка-Бузький райони).
     Як уже повідомляв прокурор Буського району Володимир Рекшинський, у зв'язку з цією реформою скорочуються працівники прокуратури, не буде на місці ні прокурора, ні заступника, лише декілька працівників, які будуть виконувати свої обов'язки. Для району – це унеможливить спілкування будь-яких громадян та здійснення особистого прийому.
   Нагадаємо, що у березні цього року на позачерговій сесії райради депутати прийняли звернення до голови Верховної Ради України, Президента України, Прем’єр-міністра України, Генерального Прокурора України з проханням зберегти статус прокурора Буського району, внісши відповідні зміни у зазначений додаток до Закону України «Про прокуратуру».
Інна ГОНЧАРУК