Головна Політика Керівники області поспілкувалися з журналістами газети «Експрес»

Керівники області поспілкувалися з журналістами газети «Експрес»

11 січня, під стінами Львівської ОДА продовжилася акція журналістів газети «Експрес», які висловлюють обурення стосовно дій ПАТ «Укрпошта», що відмовляється доставляти видання передплатникам. Із пікетуючими поспілкувалося керівництво Львівської обласної ради.

Керівники області вислухали в чому є зміст скарг і претензій газетярів до ПАТ «Укрпошта».

Зокрема, перший заступник голови Львівської обласної ради Андрій Білоус сказав, що він у минулому як головний редактор газети ніколи не стикався з такою практикою, яка застосована зараз до «Експресу».

«Такого не було навіть у часи Януковича і Кучми. Свобода слова – це одна з базових цінностей демократичного суспільства. І позбавити людей можливості читати газету – це неприпустима річ у сучасному суспільстві. Мені колись підпалювали редакцію газети, яку я очолював, але такого, щоб газету не доставляли читачам, які її передплатили, такого ніколи не траплялося», – підкреслив він.

Крім того, Андрій Білоус поінформував, що на найближчій сесії Львівської обласної ради він пропонуватиме депутатам прийняти звернення обласної ради щодо ситуації, яка склалася з газетою «Експрес».