Головна Політика Ключове за добу: червоноградські волонтери передали авто для мінометної бригади НГУ

Ключове за добу: червоноградські волонтери передали авто для мінометної бригади НГУ

За добу, що минула у Львівській області сповіщень про повітряну тривогу не було.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Загроз повітряно-ракетних ударів в області не виникало. Дякуємо за це нашим захисникам на всіх фронтах», – зазначив очільник Львівщини.

Він також розповів, що у Червонограді волонтери ГО «Фундація розвитку і стратегічних змін» передали позашляховик для мінометної бригади Національної Гвардії України.

«Знайти житло, дізнатися, які документи необхідні для оформлення статусу ВПО, як і де отримати допомогу, адреси та номери телефонів ЦНАПів, отримати консультацію юриста – усім цим вимушені переселенці, які перебувають у Львові, можуть скористатися за допомогою нового застосунку «ТурБОТа про ВПО», – розказав Максим Козицький.

Посилання на чат-бот та детальніше про проєкт тут.

«Щоб допомогти визначитися з майбутньою професією, школярам та молоді Миколаєва провели форум «LeaDay». Успішні представники професій провели цикл лекцій у Палаці культури. Під час них також можна було поспілкуватися у неформальній атмосфер», – поінформував начальник ОВА.

Упродовж 8 місяців роботи проєкту «Твій берег. Безпечний простір для жінок і дівчат» у Стрию надали 2500 послуг, зокрема психологічних консультацій. Також проводили тренінги щодо підвищення економічної спроможності, пошуку роботи та самореалізації. Усі послуги – безкоштовні. Працює простір на вулиці Шевченка, 179 (каб. 203). Контакти: 097 384 07 09.