Головна Політика Ключове за добу: в Львівській області була загроза ракетного удару з території...

Ключове за добу: в Львівській області була загроза ракетного удару з території Білорусі

Минулої доби на Львівщині лунало два сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Двічі сирени сповіщали про повітряну тривогу – 13 листопада о 09:18 та о 12:09. В обидвох випадках була загроза ракетного удару з території Білорусі. Небезпека не справдилась, в області все спокійно”, – зазначив очільник Львівщини.

Також за інформацією станом на цю мить, графіків відключень електроенергії на 14 листопада у Львівській області запроваджувати не планують.

“Якщо виникне така потреба, НЕК «Укренерго» надасть розпорядження про запровадження обмежень. Про це «Львівобленерго» повідомить на офіційному сайті та сторінках у соцмережах. Я також про це поінформую. Та ощадливо використовувати живлення тепер маємо постійно. Намагайтесь не вмикати електроприлади з 08:00 до 11:00 та зі 17:00 до 23:00 – це проміжки, коли на енергосистему нашої країни йде найбільше навантаження”, – наголосив Максим Козицький.

За минулу добу двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 117 людей, а до Перемишля зі Львівщини чотирма потягами вирушили 535 осіб.

“Кількість осіб, яких оформили на виїзд з України на усіх ПП у Львівській області за добу – 19 тисяч 551. На в’їзд оформили 20 тисяч 452 особи, з них українців – 19 тисяч 638”, – додав Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 991 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів.