Головна Політика Ключове за добу: в Львівській області була загроза ракетного удару з території...

Ключове за добу: в Львівській області була загроза ракетного удару з території Білорусі

Минулої доби на Львівщині один раз звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Мали одне сповіщення про повітряну тривогу – 17 грудня об 11:25. Була загроза ракетних ударів з літаків МіГ-31 з території Білорусі. Небезпека не справдилась. На Львівщині спокійно”, – зазначив очільник Львівщини.

Також він поінформував якою є в області ситуація з електропостачанням.

“Ситуація з електропостачанням складна. Після дев’ятого масованого ракетного удару по території України доведена потужність для нашої області удвічі менша, ніж ми потребуємо. У багатьох людей виникають запитання та претензії, чому на Львівщині проблеми з електроенергією, якщо під час масованого ракетного удару наші об’єкти не постраждали. Нагадую, енергосистема нашої держави єдина. Ситуація в інших областях впливає і на нашу. Енергетики працюють цілодобово, ризикуючи життям, щоб повернути світло у домівки кожного. Маємо бути єдині, щоб перемогти”, – наголосив Максим Козицький.

Минулої доби двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули 102 людини, одним автобусом – 54 ВПО і ще чотирма поїздами зі Львівщини у Перемишль вирушили 513 осіб.

“На проходження кордону потрібно більше часу через погодні умови в обох країнах, а також через вихідні та передсвяткові закупівлі. Окрім того, через відключення електроенергії можлива нестабільна робота електронних систем контрольних служб у пунктах пропуску”, – додав очільник Львівщини.

Станом на цю годину на пунктах пропуску є черги із транспортних засобів:
«Рава-Руська» та «Грушів» – вантажівки в обох напрямках, автобуси на виїзд;
«Шегині» та «Краківець» – легкові автомобілі, вантажівки та автобуси по обидві сторони кордону;
«Угринів» – легкові машини на виїзд, вантажівки на в’їзд;
«Смільниця» – вантажівки на в’їзд.

“На Львівщині з гострими респіраторними вірусними інфекціями цього тижня зареєстрували понад 12 тисяч пацієнтів, з них понад 6 тисяч – діти. У порівнянні з минулим тижнем є спад захворюваності на 7%, але інтенсивний показник захворюваності все ще вищий від епідемічного порогу майже на 16%. Найбільше зареєстрованих випадків у Львівському (58,3%), Стрийському (10,6%) та Дрогобицькому (7,1%) районах”, – резюмував Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1618 звернень щодо підозрілих людей та об’єктів.