Головна Політика Ключове за добу: в Львівській області була загроза ракетного удару з території...

Ключове за добу: в Львівській області була загроза ракетного удару з території Білорусі

За добу, що минула, на Львівщині один раз звучало сповіщення про повітряну тривогу через дії ворога.

Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

“Один раз сирена сповіщала про повітряну тривогу в області – 27 жовтня об 11:47. Була загроза удару крилатою ракетою з території Білорусі. Небезпека не справдилася. Дякуємо нашим воїнам”, – зазначив очільник Львівщини.

Також минулої доби двома евакуаційними потягами у Львів з епіцентрів бойових дій прибули ще 174 людини, а до Перемишля зі Львівщини потягами вирушили 546 осіб.

“Через пункти пропуску у Львівській області з України виїхали 20 тисяч 750 людей. На в’їзд оформили 16 тисяч 103 українців”, – додав Максим Козицький.

Поліція області опрацювала 1241 звернення щодо підозрілих осіб та об‘єктів.

Додамо, понад 500 малих агровиробників Львівської області отримають майже 50 млн грн безповоротної допомоги – в межах програми підтримки, яку фінансує Європейський Союз.

Зазначимо, медико-психологічна допомога, яка з ініціативи Львівської ОВА працює на Головному залізничному вокзалі у Львові з перших днів повномасштабної війни, шукає нових волонтерів. Волонтери зустрічають евакуаційні потяги, інформують людей, де можна зупинитися, як отримати статус ВПО для соціальних виплат, надають першу медичну та психологічну допомогу. Якщо ви готові допомагати у цьому напрямі, заповнюйте анкету