Головна Політика Львів звернеться до керівництва держави щодо додаткових коштів для медиків, які вакцинують...

Львів звернеться до керівництва держави щодо додаткових коштів для медиків, які вакцинують населення

Сьогодні під час сесії міської ради озвучили про необхідність преміювати осіб, які проводять вакцинацію. Адже темпи вакцинації не зменшуються, і медики працюють понаднормово

«Ми вчора на медичній комісії розглядали питання про преміювання осіб, які працюють з вакцинацією наших мешканців, і було передбачено видатки на премії медикам, які вакцинують на «Арені Львів». Також слід розуміти, що люди працюють понаднормово, і вакцинація не буде зупинятися. Знаю, що організовані й інші локації – у Форумі, в Центрі Довженка, і також люди потребують матеріальної підтримки за роботу, яку вони роблять. Тому треба передбачити кошти і додатково мотивувати людей, які працюють для нашого здоров’я», – зазначив директор департаменту «Адміністрація міського голови» ЛМР Євген Бойко.

«Я би пропонував, щоб ми проголосували звернення до Уряду, до міністра охорони здоров’я, прем’єра щодо збільшення коштів і додаткових виплат тим медикам, які займаються вакцинацією. Це буде стимулювати процес. Ми багато ресурсів виділяємо на дуже важливі речі, але це має фінансувати держава – кошти медикам, допомогу бійцям АТО, а 750 млн грн реверсної дотації з бюджету Львова держава забирає. Ми таке звернення сьогодні проголосуємо», – запропонував під час сесії мер міста Андрій Садовий.