Головна Політика Львівщина розпочинає підготовку до нового опалювального сезону

Львівщина розпочинає підготовку до нового опалювального сезону

В області розпочинають роботу з підготовки до нового опалювального сезону 2022/23 років. Відповідне розпорядження 26 травня підписав начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Інформують у департаменті ПЕК, енергоефективності та ЖКГ Львівської ОВА.

Зокрема, розпорядженням створили обласну робочу групу з координації та вирішення проблемних питань щодо підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період і входження в опалювальний сезон 2022/23 років.

«Також затвердили заходи щодо забезпечення своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу області до опалювального сезону 2022/23 років»,- зазначають у департаменті.

Відтак, в межах підготовки до опалювального сезону 2022/23 років запланували виконати низку заходів, а саме:

– у сфері теплопостачання – підготувати 1682 котельню, замінити та відремонтувати 6 котлів, замінити 11 км теплових мереж;

– у житловому фонді – підготувати 18825 будинків з видачею паспортів готовності, 3302 з яких – будинки з централізованим теплопостачанням, провести у житловому фонді комунальної власності ремонт покрівель у 371 будинку, підготувати 2745 об’єктів соціально-культурного призначення;

– у сфері водопостачання – відремонтувати та замінити 24,42 км водопровідних мереж та 14,09 км каналізаційних мереж;

Окрім того, запланували провести капітальний та поточний ремонт 657 тис кв.м вулиць та доріг, підготувати 261 одиницю спеціалізованої техніки, заготовити 575,1 тис тонн посипкового матеріалу та реагентів.

Додамо, що з метою ефективної підготовки житлового фонду та об’єктів соціальної сфери до роботи в осінньо-зимовий період департамент здійснює щоденний моніторинг, фіксує поточну інформацію, а вже впродовж літнього та осіннього періоду відбуватимуться виїзні перевірки стану готовності та якості виконання робіт з підготовки області до нового опалювального сезону.