Головна Політика Львівщина стала гуманітарним хабом для України

Львівщина стала гуманітарним хабом для України

Станом на 1 березня на Львівщині сформовано складську логістику та понад 10 тис. кв. м складських приміщень, які уже використовуються. В цих будівлях збирають та зберігають товари продовольчої й непродовольчої груп, для відправлення у різні області України. Таку інформацію повідомив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод.

«Сьогодні понад 100 тис. тонн гуманітарної допомоги прибуло на Львівщину. За останні дні сотні тисяч тонн гуманітарних вантажів повезли в регіони, де є потреба. Сформовано сім гуманітарних штабів на базі районів. Усі, хто то має бажання та можливість, приносьте допомогу: продукти, медикаменти, непродовольчі товари», – закликав Юрій Холод.

Нагадуємо, що товари першої необхідності приймають у Львівському палаці мистецтв, за адресою: Львів, вул. Коперника,17.

Заступник голови Львівської обласної ради звернувся до голів територіальних громад Львівщини з проханням не перенаповнювати склади Львівщини товарами. Адже сьогодні найбільші потреби – є на фронті.

«Я комунікую з колегами з Житомирської, Чернігівської, Київської, Херсонської областей. Там зараз велика потреба в продовольчих товарах. Консерви, крупи, вода, продукти швидкого приготування. Цей ряд товарів ми відправляємо нашим хлопцям. Каремати, матраци, ковдри, теплий одяг також необхідні на передовій у нинішніх погодних умовах. Потрібні медичні товари: джгути, бинти, крапельниці та інші. Списки потреб постійно оновлюються на сторінці  тут.

Сконтактуватися зі штабом можна за телефонами 067 672 06 06;  068 327 70 72;  097 967 88 30.

«Товарами першої необхідності для оборони залишаються системи захисту: каски, бронежилети, рації, тепловізори. Жодної проблеми з продовольчою групою товарів у населення Львівщини немає. Також в аптеках є усі необхідні ліки. Логістичні мережі на території області налагоджені та готові продовжувати постачання допомоги по всій країні», – підсумував Юрій Холод.