Головна Політика Львівська обласна рада продовжує підтримувати Львівський добровольчий медичний батальйон

Львівська обласна рада продовжує підтримувати Львівський добровольчий медичний батальйон

На базі приміщень комунального майна Львівської обласної ради підшуковують складське та навчальне приміщення для Львівського добровольчого медичного батальйону.

Від початку повномасштабного вторгнення росії на Львівщині діє навчально-медичний центр, в якому обʼєдналися волонтери та бойові медики. Центр концентрує роботу за трьома напрямами:
–    професійні військово-медичні інструктори, сертифіковані українськими та міжнародними організаціями, зокрема американською Національною асоціацією екстрених медиків NAEMT, навчають тактичної медицини військовослужбовців, бійців-рятувальників та бойових медиків;
–    команда медиків та волонтерів закуповує, збирає та передає на фронт індивідуальні аптечки, медичні наплічники та медикаменти лікарям та стабілізаційним пунктам на передовій;
–    медики батальйону евакуюють поранених військових від стабілізаційного пункту до найближчого медзакладу.

Як розповів заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод, за понад рік інструктори Львівського добровольчого медичного батальйону провели навчання з тактичної медицини для майже 10 тисяч військових та медиків. Навчають не тільки на Львівщині – виїзди відбуваються також до тренувальних військових центрів у різні області України.

«Приміщення для медичного складу маємо підібрати  таке, щоб медичні препарати зберігалися в належних умовах, а волонтери мали приміщення наповнювати аптечки. Потребу у складі, схоже, наразі закрили. Щодо тренувальної бази розглядаємо кілька варіантів», – зазначив заступник голови облради.