Головна Політика Львівська ОВА розпочинає збір пропозицій щодо співфінансування містобудівної документації

Львівська ОВА розпочинає збір пропозицій щодо співфінансування містобудівної документації

Збір триватиме впродовж першого кварталу 2023 року.

Про це сьогодні повідомила директорка департаменту архітектури і розвитку містобудування Львівської ОВА Олена Василько під час робочої наради з представниками уповноважених органів містобудування та архітектури районних адміністрацій.

«Територіальні громади області мають підготувати і надати пропозиції щодо співфінансування заходів із розроблення містобудівної документації керівникам уповноважених органів містобудування та архітектури районних державних адміністрацій, беручи до уваги кошти, передбачені в місцевих програмах на розробку такого виду документації, та з розрахунком коефіцієнта платоспроможності своєї громади. Головні архітектори районів проаналізують ситуацію, сформують перелік населених пунктів, які першочергово потребують оновлення містобудівної документації, і передадуть цю інформацію нам. Ми визначимо, які з цих пропозиції мають реальний шанс бути втіленими до кінця року, і профінансуємо їх», – розповіла Олена Василько.

Під час наради також обговорили питання виконання функціональних обов’язків уповноваженими органами містобудування та архітектури районних державних адміністрацій, проведення містобудівного моніторингу, внесення містобудівної документації в систему містобудівного кадастру області, проблеми з кадровим забезпеченням, важливість втілення стратегії безбар’єрності та переваги використання «Альбому безбар’єрних рішень», необхідність встановлення прикордонної смуги, питання охорони культурної спадщини.