Головна Політика Львівські десантники звільнили від окупації декілька українських населених пунктів

Львівські десантники звільнили від окупації декілька українських населених пунктів

Львівські десантники звільнили від окупації ще декілька українських населених пунктів. Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, це також підтвердили у 80 десантно-штурмовій бригаді.

«Марунові берети» провели блискучу операцію зі знищення сил підрозділів ЗС рф. Зі зрозумілих причин деталей проведення операції не розголошують. Але, будьте певні, діяли наші хлопці з хірургічною точністю», – очільник області.

Як розповіли у Службі зв’язків з громадськістю 80 окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ, українські воїни завчасно виявили і придушили вогнем пункти управління, вогневі засоби та інші важливі об’єкти російських військових на південно-східній частині України. Після цього – штурмові підрозділи провели наступальні дії.

Отримавши значні втрати, російські окупанти були деморалізовані та почали відступати, залишаючи позиції. Таким чином Львівські десантники звільнили від окупації ще декілька українських населених пунктів!

Наші воїни продовжують впевнено виполювати російський бур‘ян з української землі. Наш обов‘язок – бути надійним тилом для ЗСУ.

Львівські десантники звільнили від окупації декілька українських населених пунктів Львівські десантники звільнили від окупації декілька українських населених пунктів