Головна Політика Львівський аеропорт може стати повноцінним інтермодальним транспортним хабом, – Владислав Криклій

Львівський аеропорт може стати повноцінним інтермодальним транспортним хабом, – Владислав Криклій

Про це сьогодні у межах брифінгу розповів Міністр інфраструктури України Владислав Криклій, який перебуває на Львівщині із робочим візитом.

Міністр наголосив, що Уряд сприятиме розвитку авіації, зокрема і у місті Львові, у якому функціонує Міжнародний аеропорт «Львів» імені Данила Галицького.

«Ми вітали двомільйонного пасажира у Львівському аеропорту. Сподіваємося, що ми розвиватимемо не лише пасажироперевезення, але й вантажоперевезення розвиватиметься у Львівському аеропорту. Він може стати повноцінним інтермодальним транспортним хабом, який дозволить об’єднати багато сполучень: залізниця, дорога, авіація», – закцентував увагу Владислав Криклій.

На думку урядовця, це стане зручним інструментом для бізнесу з точки зору доставки різних груп товарів.

Окрім того, Міністр розповів про те, що зараз ведуться перемовини з лоу-кост-авіакомпаніями, які надають послуги повітряних перевезень пасажирів за цінами відносно нижчими, ніж традиційні авіалінії.

«Ми постійно здійснюємо перемовини з цими компаніями. У нас є амбітні плани, які ми прагнемо втілити», – додав Владислав Криклій.

Нагадаємо, що у п’ятницю, 22 листопада, Міжнародний аеропорт «Львів» ім. Данила Галицького зустрів двомільйонний пасажира у 2019 році. Ювілейним пасажиром став чотирьохмісячний малюк Соломон Классен.

Львівський аеропорт може стати повноцінним інтермодальним транспортним хабом, - Владислав Криклій

Львівський аеропорт може стати повноцінним інтермодальним транспортним хабом, - Владислав Криклій