Головна Політика Львівський госпіталь ветеранів війн та репресованих отримав допомогу від польського фонду

Львівський госпіталь ветеранів війн та репресованих отримав допомогу від польського фонду

Сьогодні, 22 травня, Львівському  обласному госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю.Липи польський Фонд міжнародної солідарності передав  засоби індивідуального захисту для медичних працівників.

Зокрема, лікарня отримала 2000 захисних костюмів, 2235 респіраторів та  маски на суму майже півмільйона гривень.

«Поряд із допомогою волонтерів, благодійників, меценатів долучилися і міжнародні організації. Одну з них ми сьогодні передаємо госпіталю ветеранів та репресованих у Винниках. Ми дякуємо Генеральному консулу Республіки Польща  у Львові  за підтримку наших медиків, за співпрацю з Львівщиною. Це речі, які необхідні медикам у їх щоденній боротьбі з Ковідом. Якщо наші медики будуть захищені, то і  якість надання медичних послуг буде на належному рівні», – зазначив керуючий справами Львівської обласної ради Валентин Харлов.

Як наголосив генеральний директор госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи Максим Прикупенко, така допомога для медиків на сьогодні є надзвичайно важлива, тому що засоби індивідуального захисту дають можливість зберегти життя та здоров’я лікарів, які нині на передовій у боротьбі з Ковід-19.
За його словами,  лікарня використовує щодня близько 250-300 захисних костюмів.