Головна Політика Львівський обласний молодіжний центр запрошує до співпраці внутрішньо переміщених громадських активістів

Львівський обласний молодіжний центр запрошує до співпраці внутрішньо переміщених громадських активістів

Львівський обласний молодіжний центр запрошує до співпраці активних представників громадського сектору: молодіжних центрів, рад і організацій тощо, які вимушено покинули своє рідне місто, але хочуть продовжити займатись улюбленою справою.

В молодіжному центрі ви зможете провести свою подію, зустріч з командою, стратегічну сесію. Можна прийти сюди й попрацювати, використовуючи цей простір як коворкінг. Також можна долучитися до реалізації проєктів спільно з центром і налагодити інформаційне партнерство для того, щоб мешканці Львова та області дізналися про вашу діяльність. Закликають переміщених осіб і долучатися до волонтерства, застосовуючи знання та навички у діяльності, яка до душі.

«Нашій команді цікаво створювати проєкти та реалізовувати ідеї спільно з представниками громадського сектору та налагоджувати міжсекторну взаємодію. У зв’язку з початком повномасштабної війни багато людей були вимушені покинути місця свого проживання та роботи. Частина з них намагається налагодити своє життя в місті, де проживає. Тому ми хочемо допомогти реалізовувати свій потенціал тим, хто зараз проживає у Львові чи Львівській області. Важливо корисно й ефективно використати час, коли ми можемо ділитися різним досвідом реалізації молодіжної роботи, її викликами та успішними практиками», – зазначила проєктна менеджерка центру Богдана Пилипчук.

Для того, щоб зарезервувати приміщення, реєструйтесь у цій формі:  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdRZY00k23aaoMLxpTxPwmQFVjUP5Bk9HgoPZuys5lCNu7wJA/viewform