Головна Політика Львівську обласну раду просять допомогти з ситуацією у ветеринарній медицині Буського району

Львівську обласну раду просять допомогти з ситуацією у ветеринарній медицині Буського району

Президент України, Голова Верховної Ради України та Прем’єр-міністрі України ігнорують Звернення державних ветеринарних лікарів Буського району щодо ситуації, яка склалася з фінансуванням ветеринарної служби Буського району.
 
   На третій сесії першого пленарного засідання сьомого скликання Буської районної ради, яка відбулась, 18 лютого 2016 року, депутатами було підтримано Звернення  державних ветеринарних лікарів Буського району щодо ситуації, яка склалася з фінансуванням ветеринарної служби Буського району. Відтак звернення (на фото) було скеровано Президенту України, Голові Верховної Ради України та Прем’єр-міністру України для відповідного реагування. Однак минуло вже більше двох місяців, а відповіді – жодної.
  Через величезне недофінансування з обласного бюджету іде масштабне скорочення ветеринарних лікарів, закрилася районна ветлабораторія, не виплачується заробітна плата.
   Нагадаємо, що відповідно ж до цьогорічного державного бюджету, починаючи з 1 січня 2016 року, фінансування міських та районних відділень відбувається виключно – із обласного бюджету, раніше – із державного бюджету.
   З приводу цього голова Буської РО НРУ Богдан Глова звернувся з листом до голови фракції НРУ у Львівській обласній раді Богдана Гагалюка, враховуючи рішення проводу Буської РО НРУ від 19.04.2016р., засідання якого відбулося за участю голови Львівської крайової організації НРУ Андрія Конрата, де просить підняти питання про катастрофічну ситуацію, яка склалася у ветеринарній медицині області та зокрема Буського району, на сесії Львівської обласної ради.