Головна Політика Міжнародний республіканський інститут співпрацюватиме з громадами Львівщини

Міжнародний республіканський інститут співпрацюватиме з громадами Львівщини

Усі дев’ять політичних партій, представлені у Львівській обласній раді, об’єднані спільним прагненням – перемогти у війні і допомогти українцям, які цього потребують.

На цьому наголосив заступник голови Львівської обласної ради Юрій Холод під час зустрічі керівників фракцій в обласній раді з директором Міжнародного республіканського інституту в Україні Майклом Дракманом.

«У сучасних умовах дуже важливою є співпраця обласних рад, громад і міжнародних організацій, а також єднання політичних сил в Україні. Необхідно, щоб усі працювали разом і в одному руслі», – підкреслив Майкл Дракман.

Юрій Холод розповів про пріоритетні напрямки діяльності Львівської обласної ради в умовах воєнного стану, зокрема про роботу з внутрішньо переміщеними особами, забезпечення надання соціальних послуг, сприяння релокації бізнесу на Львівщину.

«Як і на початку повномасштабної війни, так і сьогодні – Львівська область є гуманітарним хабом. Ми стараємося допомагати не тільки мешканцям Львівщини, а й українцям з інших областей», – зауважив Юрій Холод.

Міжнародний республіканський інститут задекларував готовність сприяти розвитку співпраці політичних партій з громадами Львівщини, організовувати навчання для представників громад і майбутніх політиків, проводити соцопитування про соціально-політичні настрої населення.

Наприкінці зустрічі керівники фракцій в обласній раді Ростислав Добош, Тарас Подвірний і Назарій Сумало подякували Інституту за зміцнення демократії в Україні, багаторічну організацію практичних семінарів для політичних партій, наголосивши, що готові до подальшої співпраці.