Головна Політика На Харківщину відправили чергову партію засобів індивідуального захисту для українських військових

На Харківщину відправили чергову партію засобів індивідуального захисту для українських військових

Чергову партію засобів індивідуального захисту з Львівської області передали на потреби українських захисників. Важливу допомогу у вигляді бронежилетів для наших військових отримав голова Харківської обласної військової адміністрації Олег Синєгубов. Надалі їх розподілять по окремих бригадах.

Бронежилети передали від Львівської обласної військової адміністрації за підтримки Міжнародного штабу допомоги українцям (МШДУ), Львівського оборонного кластера. Долучились також донори з Люксембурга та організації LUkraine asbl.

«Харківська область – ще один приклад української сили та незламності. Нехай бронежилети рятують життя наших захисників і допоможуть перемогти!», – зауважив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Допомогу передали заступник голови Львівської облради Юрій Холод та голова МШДУ Аня Крисюк.

До слова, Харківська область один з регіонів, куди найбільше відправляють гуманітарної допомоги з Львівщини. Нещодавно, поліція Харківщини отримала бронежилети та продуктові набори. Детальніше читайте за посиланням.

На Харківщину відправили чергову партію засобів індивідуального захисту для українських військових На Харківщину відправили чергову партію засобів індивідуального захисту для українських військових