Головна Політика На Львівщині розпочався саміт волонтерських та гуманітарних ініціатив

На Львівщині розпочався саміт волонтерських та гуманітарних ініціатив

Подію організували, щоб покращити координацію і співпрацю волонтерських, гуманітарних ініціатив та органів влади.

Участь у заході беруть близько 200 осіб – представників організацій громадянського суспільства, які займаються гуманітарною допомогою, представників волонтерських ініціатив та хабів, органів влади, донорських організацій та проєктів міжнародної технічної допомоги.

Під час відкриття події начальник Львівської ОВА Максим Козицький подякував волонтерам за мільйони обідів, тисячі машин, десятки тисяч аптечок, турнікетів – за всю допомогу Україні та в час війни.

«Велика подяка громадським діячам, які воюють на фронті, допомагаючи всім нам боротися за незалежну державу. Наші люди – це те, що відрізняє нас від ворога. Активність, бажання допомагати один одному в ім’я єднання і вболівання за рідну державу. Ми є народом з власними гідністю, вірою у своє майбутнє і бажанням його творити. Деякі держави, в тому числі Україна, існують завдяки людям і їхньому вмінню об’єднуватися у важкий час!

Кожна наша дія, чи це волонтерство, громадська діяльність, допомога армії, своєю кінцевою метою повинна мати побудову спроможних інституцій держави. Разом ми неперможні!», – зазначив Максим Козицький.

Серед учасників саміту – Роберт Пост, аташе з питань преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Олександр Ярема, Державний Секретар КМУ, Олександр Кулепін, заступник начальника Львівської ОВА з питань цифровізації, Віктор Бронюк, гурт ТіК, БФ «Подільська громада», Вікторія Марченко, Агентство США з міжнародного розвитку, журналісти, представники організацій «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва, «Razom for Ukraine», департаменту корпоративної соціальної відповідальності холдингу МХП, Інституту політичної освіти, Міжнародного жіночого фонду, «Людина в біді», «Відродження» та ін.

Ключові теми, які обговорюватимуть на саміті:

  • Взаємодія волонтерських та гуманітарних ініціатив з органами влади
  • Міжнародний український порядок денний: волонтери як агенти впливу
  • Волонтерський менеджмент: управління мотивацією через підвищення професіоналізму
  • Гуманітарна допомога до кордону та після: митниця, логістика, склади
  • Облік та звітування про надання гуманітарної допомоги

Організаторами заходу є Ініціативний центр сприяння активності «Єднання» (ІСАР «Єднання») у партнерстві з Львівською обласною військовою адміністрацією за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку. Саміт відбувається у межах проєкту «Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України» Посольства США в Україні та проєкту Європейського Союзу «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства».