Головна Політика На Львівщині стартував семінар щодо кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг

На Львівщині стартував семінар щодо кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг

Учасниками стали представники органів державної влади та місцевого самоврядування чотирьох областей України.

27 березня, у Трускавці розпочався семінар-тренінг «Розвиток потенціалу регіональних та місцевих органів влади в сфері кризового реагування, відновлення та надання публічних послуг».

Організований захід в межах Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні за підтримки уряду Великої Британії.

Учасниками заходу стали представники органів державної влади та місцевого самоврядування Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Закарпатської областей. Серед доповідачів представник міністерства та державні службовці обласних державних адміністрацій, посадові особи органів місцевого самоврядування, регіональні координатори ПРООН, експерти (тренери).

Теми доповідей, які будуть представлені, стосуються потенціалу державних та місцевих органів влади у сфері кризового реагування, зокрема, щодо координації зусиль влади, громадськості та волонтерських спільнот у реагуванні на виклики спричинені війною, стратегічного планування розвитку територіальних громад, успішних прикладів інтеграції внутрішньо переміщених осіб в громадах,  цифрової трансформації та трансформації освітніх, медичних і соціальних послуг на рівні територіальної громади.

Слід зазначити, що захід проводиться за організаційної підтримки управління з питань цифрового розвитку облдержадміністрації.