Головна Політика На Львівщині триває конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва: встигніть...

На Львівщині триває конкурс журналістських робіт імені Героя України Тараса Матвіїва: встигніть подати заявку

Переможці у чотирьох номінаціях отримають з обласного бюджету по 50 тисяч гривень, а призовий фонд Гран-прі складає 100 тисяч.

Конкурс має на меті відзначити та підтримати журналістів – авторів матеріалів на військову тематику, вшанувати військові подвиги різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині.

Крім цього, він спрямований на патріотичне виховання майбутніх поколінь на прикладі подвигів українських захисників, таких як Тарас Матвіїв – тележурналіст, член Національної спілки журналістів України, громадський діяч, учасник Революції гідності та офіцер Збройних Сил України.

Переможці у кожній номінації отримають премію з обласного бюджету у розмірі 50 тисяч гривень, а призовий фонд Гран-прі складає 100 тисяч. Цей конкурс відбуватиметься вже вдруге.

Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

  1. Матеріал, розміщений в онлайн-медіа;
  2. Матеріал, розміщений в друкованому медіа;
  3. Матеріал, розміщений у телеефірі;
  4. Матеріал, розміщений у радіоефірі

Подати заявку можна за посиланням До заявки потрібно додати один медіаматеріал (публікацію, або аудіо- чи відеозапис) у вигляді посилання на цю роботу, яка попередньо опублікована в інтернеті або скан-копію сторінки газети, в якій вийшов конкурсний медіаматеріал.

Медіаматеріали мають бути оприлюднені в період з 7 червня 2022 року по 6 червня 2023 року. Детальніші умови до робіт читайте за посиланням.

Члени конкурсної комісії матимуть місяць для оцінювання робіт та оголошення переможців. До слова, про склад комісії повідомлять згодом.

Конкурс відбудеться в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області.