Головна Політика На Львівщині виплачують фінансову допомогу за встановлення пам’ятного знаку на могилах загиблих...

На Львівщині виплачують фінансову допомогу за встановлення пам’ятного знаку на могилах загиблих військових

6064850 05.11.2019 Украинские гривны различного номинала. Национальный банк Украины (НБУ) в пятницу ввел в обращение банкноту в тысячу гривен, которая стала в стране купюрой с самым большим номиналом. Стрингер / РИА Новости

У 2022 році розмір грошової підтримки становить 50 тисяч гривень.

Допомогу надають в межах реалізації комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин, бійців-добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки.

Програма містить два заходи, які передбачають допомогу на / за встановлення пам’ятного знака:

  • надання одноразової грошової допомоги;
  • нове будівництво пам’ятного знаку встановленого зразка.

Відтак, рідні загиблих захисників та захисниць мають обрати один з варіантів фінансової підтримки.

Виплати реалізовують департамент соціального захисту населення та управління капітального будівництва облдержадміністрації.

Їх може отримати один з членів сім’ї: дружина (чоловік), діти, батьки та утриманці захисника чи захисниці України, ветерана війни, бійця-добровольця АТО, постраждалого учасника Революції Гідності, які на день смерті такої особи і на момент звернення зареєстровані та фактично проживають у Львівській області (у разі відсутності вищезазначених умов право на отримання допомоги мають інші члени родини).

ВПО допомогу виплачують за місцем перебування на обліку в єдиній інформаційній базі даних про внутрішньо переміщених осіб (в межах Львівської області).

Щоб отримати підтримку, необхідно звернутися до органу з питань соціального захисту в територіальній громаді за місцем реєстрації або перебування із відповідною заявою та пакетом документів.