Головна Політика На Львівщині завершили приймати заявки на конкурс журналістських робіт імені Тараса Матвіїва

На Львівщині завершили приймати заявки на конкурс журналістських робіт імені Тараса Матвіїва

На Львівщині завершили приймати заявки на участь у конкурсі журналістських робіт імені Тараса Матвіїва. Загалом на конкурс подали 64 роботи, які невдовзі розгляне журі. Переможця конкурсу оголосять на початку серпня.

Конкурс тривав упродовж місяця з 6 червня по 6 липня. Переможцям виплатять премію з обласного бюджету у розмірі 50 тисяч гривень.

Сам конкурс має на меті відзначити та підтримати журналістів – авторів матеріалів на військову тематику, вшанувати військові подвиги різних військових підрозділів та військ, які дислокуються на Львівщині.

Крім цього, він спрямований на патріотичне виховання майбутніх поколінь на прикладі подвигів українських захисників, таких як Тарас Матвіїв – тележурналіст, член Національної спілки журналістів України, громадський діяч, учасник Революції гідності та офіцер Збройних Сил України.

Тарас Матвіїв служив у 24 ОМБр імені короля Данила. Загинув у липні 2020 року, коли рятував побратимів з-під мінометного обстрілу.

Нагадаємо, що конкурс проводять в межах Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Львівській області.