Головна Політика На Львівщину привезли пам’ятний документ про встановлення побратимських відносин між нашою областю...

На Львівщину привезли пам’ятний документ про встановлення побратимських відносин між нашою областю та штатом Каліфорнія

Про це повідомив очільник Львівської області Максим Козицький.

Пам’ятний документ про встановлення побратимських відносин між Львівською областю та штатом Каліфорнія, який затвердив Сенат штату, уже на Львівщині. Про це розповів очільник Львівщини Максим Козицький.

Привіз його Ростислав Тістик. Нардеп був на засіданні Асамблеї штату, коли вона проголосувала за це історичне рішення. За словами Ростислава Тістика, каліфорнійці передають теплі вітання і підтримку нашій області та наголошують: вони відкриті до співпраці у різних сферах, щоб реалізувати те, що декларує резолюція.

До теми: Сенат штату Каліфорнія підтримав встановлення побратимських відносин зі Львівщиною

«Готуємо пропозиції. Влітку планую зустріч із губернатором штату Каліфорнія Ґевіном Ньюсомом. Зможемо конкретніше проговорити можливість співпраці для спільного виробництва певних продуктів, у галузях ІТ та інтелектуальної власності. Крім того, cподіваюся, що вдасться налагодити партнерство між університетами, зокрема, щоб наші студенти та молоді вчені могли пройти стажування на базі науково-дослідних центрів у Каліфорнії», – розповів Максим Козицький.

Нагадаємо, у січні цього року Сенат штату Каліфорнія підтримав встановлення побратимських відносин зі Львівщиною. 

Минулого тижня це рішення підтримала Асамблея штату, відтак Львівщина офіційно стала побратимом штату Каліфорнія. Львівщина – друга область в Україні, яка розпочала співпрацю з американським штатом. Першою у березні була Київщина, вона встановила побратимські відносини зі штатом Вашингтон.