Головна Політика На Львівщині двічі сповіщали про загрозу з повітря: Максим Козицький про те,...

На Львівщині двічі сповіщали про загрозу з повітря: Максим Козицький про те, як минула доба в області

На Львівщині за добу двічі лунали сповіщення про повітряну тривогу. Були загрози ракетного удару з акваторії Чорного моря, а також з Білорусі. Про це повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Дякую нашим бійцям протиповітряної оборони за те, що небо над Львівщиною залишилося спокійним.Наполегливо прошу всіх жителів області, якщо ви чуєте сигнал тривоги, йдіть в укриття і чекайте повідомлень від офіційних джерел», – очільник області.

Він також закликав регулярно оновлювати мобільний застосунок «Повітряна тривога», оскільки розробники час від часу встановлюють додаткові потужності для оповіщення.

«Вкотре нагадую, що фото-, відеофіксація місць уражень, зокрема, у реальному часі є забороненою! За це вас можуть притягти до кримінальної відповідальності. Не ставайте коригувальниками вогню, не допомагайте окупанту», – акцентував Максим Козицький.

За минулу добу, в області прихистили ще 585 співвітчизників, водночас понад 22 тисячі людей перетнули кордон на всіх переходах на території Львівщини.Усього від початку вторгнення рф в Україну Львівщина прийняла більше ніж 252 тисячі людей, які залишили свої домівки через небезпеку.

Поліція опрацювала майже 1400 повідомлень про підозрілих людей чи об‘єкти. Дякуємо громадянам за пильність. У воєнний час це особливо важливо. Лише разом зможемо перемогти!