Головна Політика На Львівщині завершилась молодіжна модель обласної ради

На Львівщині завершилась молодіжна модель обласної ради

10 листопада завершилась молодіжна модель Львівської обласної ради, участь у якій взяла молодь із районів області.

На пленарному засіданні молоді депутати обрали нову президію ради, зокрема, головою молодіжної моделі Львівської облради став Степан Чапля, який представляє Дрогобицький район; заступником голови – Анастасія Русин та секретарем – Аліна Волошина.

Після обрання керівництва ради, депутатський корпус працював у профільних комісіях над проблематикою у сфері дорожнього господарства, культури, молоді та освіти.

На пленарному засіданні голови депутатських комісій доповідали із напрацьованими проектами рішень та голова виносив рішення на голосування.

Зокрема підтримку депутатського корпусу отримали рішення “Щодо збереження культурних пам’яток Галичини із залученням міжнародних партнерів та донорів»; рішення «Щодо створення тимчасових контролюючих комісій, які слідкуватимуть за кількістю та дотримання норм щодо навчальних годин та роботою вчителів» та рішення «Щодо капітального ремонту дороги місцевого значення Мшанець – Стрілки».

Нагадаємо, що молодіжна модель Львівської облради відбувається другий рік поспіль. Учасники після заходу беруть активну участь у громадському житті громади та ініціюють проекти, спрямовані на участь молоді в органах влади.

Організатори заходу: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА, Львівська обласна рада, Львівський обласний молодіжний центр та Платформа можливостей «Іскра».