Головна Політика На ПП у Львівській області з’являться пункти відстою і запрацює електронна черга

На ПП у Львівській області з’являться пункти відстою і запрацює електронна черга

Про це повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

ЛОВА у співпраці зі Службою автомобільних доріг у Львівській області облаштовують на кожному пункті пропуску на території Львівщини тимчасові стоянки для відстою. Очікуючи на перетин кордону, водії зможуть перепочити у модульних будиночках, обладнаних душем та туалетом. Перші такі стоянки зведуть у Краківці, Шегинях та Мостиськах.

Як зазначив начальник Львівської ОВА Максим Козицький, спільно з УДП Укрінтеравтосервіс запроваджують також електронну чергу на кордоні: водії зможуть зареєструватися на перетин кордону у режимі онлайн і, відповідно до реєстрації, під‘їжджати на певну дату та годину. Пілотним пунктом, де запрацює е-черга, буде Краківець.

«Враховуючи ситуацію з тим, що війська рф блокують море, просимо водіїв слідкувати за чергами на ПП в онлайн-режимі і обирати ті пункти, які менше завантажені. Зробити це можна тут: https://dpsu.gov.ua/ua/map/ . Ми рухаємось до позитивних змін на кордоні, і вони вже є. Як приклад, у Краківці на 40% збільшили пропускну здатність для вантажівок, відкрили там новий термінал для легкових авто та автобусів. Але масштабні зміни не можна запровадити негайно. Тим більше – в умовах повномасштабної війни. Маємо поважати одне одного і працювати на перемогу на всіх фронтах», – наголосив очільник області.