Головна Політика На залізничному вокзалі у Львові почали збирати і здавати на переробку сміття

На залізничному вокзалі у Львові почали збирати і здавати на переробку сміття

Команда волонтерів «Медико-психологічної допомоги», які від початку повномасштабної війни, допомагають внутрішньо переміщеним особам на залізничному вокзалі у Львові, започаткувала ще один проєкт. Йдеться про «Ековолонтерство».

Окрім допомоги переселенцям, які щодня прибувають на Львівщину, волонтери допомагають в екологічному плані – збирають та сортують сміття.

Проєкт має три основні напрями роботи. Це збір та переробка органічних відходів, пластику та макулатури. Ініціативу успішно реалізовують упродовж останніх трьох місяців.

Увесь папір віддають на вторинну переробку. Навіть налагодили співпрацю з місцевою компанією «ЛАТА ПП», яка зголосилась переробляти зібраний папір. У результаті цієї переробки волонтери отримують паперові стаканчики.

Разом з тим від гуманітарної допомоги, яку надають переселенцям на вокзалі залишається багато інших, придатних для переробки речей. Це стосується й пластику. Тож волонтери додатково шукають компанії, які готові допомогти з його переробкою.

Охочі долучитися до доброї справи, пишіть на електронну адресу волонтерів «Медико-психологічної допомоги» – medpsysocial.aid@gmail.com.