Головна Політика Належне оформлення трудових відносин в умовах воєнного стану: у Львівській ОВА відбулася...

Належне оформлення трудових відносин в умовах воєнного стану: у Львівській ОВА відбулася інформаційна зустріч

Захід організували для представників громадських організацій і благодійних фондів.

Сьогодні, 6 вересня, у Львівській ОВА відбулася інформаційна зустріч про належне оформлення трудових відносин в умовах воєнного стану, яку організували спільно Державна служба з питань праці, Львівська обласна військова адміністрація та Координаційний центр підтримки цивільного населення при ЛОВА.

Спікерка, начальниця Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Оксана Єзерська ознайомила учасників зустрічі з такими темами:

– Поняття «незадекларованої праці» та її наслідки;
– Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану;
– Як оформити працевлаштування неповнолітнього працівника;
– Критерії розмежування трудового договору та договору цивільно-правового характеру;
– Відповідальність посадових осіб суб’єктів господарювання та фізичних осіб – підприємців.

Також розглянули інформаційну кампанію Держпраці «Виходь на світло!», метою якої є інформування роботодавців та працівників про вимоги законодавства до оформлення трудових відносин і відстеження порушень. Ця кампанія допомагає створювати переліки суб’єктів господарювання, які використовують незадекларовану працю, для подальшого контролю та реагування.

Якщо у вас є питання або потреба в консультаціях, сервіс онлайн-консультацій «Інтерактивний інспектор» доступний за контактами:

Мобільний телефон: +380681404120 (Viber, WhatsApp, Telegram), електронна пошта: interaktuvnyiinspektor_z@ukr.net

Корисні посилання:

«Захід для громадських організацій і благодійних фондів важливий для нас як інформаційно, так і в правовому полі, щоб підтримувати організації, які сьогодні допомагають людям, що потребують допомоги. Ми також вдячні представникам Держпраці за їхню відкритість і завжди готовність проконсультувати», – зазначила керівниця Координаційного центру підтримки цивільного населення при ЛОВА, радниця начальника Львівської ОВА Галина Бордун.