Головна Політика Деякі районні та міські ради Львівщини вимагають відставки уряду Яценюка

Деякі районні та міські ради Львівщини вимагають відставки уряду Яценюка

Депутати низки районних та міських рад Львівщини підтримали звернення фракції ВО «Свобода» до Верховної Ради України і Президента України про відставку уряду Арсенія Яценюка.

Зокрема, одностайно підтримали відповідне звернення депутати Бродівської, Турківської, Мостиської районних рад, а також Новороздільська міська рада, інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода».

Депутати районних та міських рад Львівщини вважають, що рік діяльності Арсенія Яценюка відзначився провальною соціально-економічною політикою, захистом інтересів олігархів, небажанням боротися з корупцією та намірами розпродати державне майно в умовах війни.
«Арсеній Яценюк та його уряд ігнорують підтверджені перевірками Держфінінспекції факти багатомільярдної корупції в урядах України та не вживають заходів із відшкодування завданих державі збитків.

Покараних за корупцію немає. Кримінальні провадження не доведено до суду. Дії чинних високопосадовців не дають змоги розслідувати корупцію уряду Азарова та повернути награбоване державі. Немає реакції на підтверджені СБУ корупційні дії чинного уряду та інших державних посадових осіб, умисно спрямованих на доведення до банкрутства державних підприємств», – йдеться у зверненні.

Нагадаємо, раніше Львівська облрада ухвалила звернення про відставку уряду Яценюка.