Головна Політика Новим головою Буської РДА може стати Петро Мороз, а його заступником –...

Новим головою Буської РДА може стати Петро Мороз, а його заступником – колишня «регіоналка»?

  Про те, кого призначать новим головою Буської РДА не говорить хіба що лінивий. Уже більше півроку Буська РДА залишається без керманича. Та очевидно, що вже зовсім скоро він з’явиться. Не один, а з колишніми районними регіоналами. 

Громада – проти Мороза, 
але гроші вирішують усе

   Журналісти «Буського порталу» не раз отримали інформацію з перевірених джерел про ймовірних кандидатів, яким пропонували очолити райдержадміністрацію. Серед усіх – колишній начальник районної міліції Петро Мороз, який при виконанні службових обов’язків віддав наказ захоронити труп молодого хлопця з Буська, нічого не зробивши для того, аби встановити його особу. І це лише один факт із ряду діянь, які вчиняв Петро Мороз. Відповідне подання на погодження кандидатури Петра Мороза до Президента України ще у березні направив голова Львівської ОДА Олег Синютка. 
  У районі громадкість таке ймовірне призначення колишнього начальника міліції вкрай обурило. Тому усі відомі партії (окрім однієї) та організації району відреагували швидко та поставили свої підписи під зверненням проти призначення такої кандидатури. Підтримав цю позицію народний депутат Михайло Бондар. Здавалося, враховуючи вищевикладене, шанси на призначення Мороза впали остаточно. Але ж ні!
   Як у міфології є птах, який здатен саме себе спалювати, а потім відроджуватися з золи. Мова про фенікса. Так само про П.Мороза. За інформацією журналістів, для призначення цієї кандидатури заплачено чималу кругленьку суму. А як відомо, де фігурують великі гроші – то справа вирішена.

Не сидиться на пенсії, 
хочеться ще зарплати?

   За нашою інформацію, особи які прагнуть, щоб П.Мороз був призначений на пост голови РДА, зараз намагаються вийти на усі державні рівні, щоб правильно домовитися.
   Як стало відомо «Буського порталу», якщо П.Мороза призначать головою РДА, ймовірним кандидатом №1 на посаду першого заступника стане – колишня регіоналка Марія Яцик, яка з ним у дуже дружніх відносинах.
   Свого часу вона вже була на цій посаді. Популярності отримала після того, як відбулися резонансні події 25 лютого 2014 року у стінах райдержадміністрації, де була написана заява про відставку голови РДА Володимира Сая на ім’я виконувача обов’язків Президента України Олександра Турчинова. Тоді жінка втекла на лікарняне, а її кабінет опечатали. Як зазначалося раніше, найодіозніша в районі особа М. Яцик, здійснювала тиск на окремих працівників, змушуючи їх вступати до лав Партії регіонів. Більше того, у стінах РДА вона створила виборчий штаб Партії регіонів (в кабінеті керівника управління економіки). Тоді прокуратура зацікавилася деякими фактами її діяльності, але чомусь все затихло.
    Тепер П. Мороз і М.Яцик перебувають на пенсії, але складається враження, що їм пенсії дуже мало для прожиття, тому вони ніби мають бажання повернутися  до влади.
 Будемо сподіватися, що ні Президент України Петро Порошенко, ні Кабінет Міністрів, ні голова Львівської ОДА Олег Синютка, ні народний депутат Михайло Бондар, ні громадськість району – не допустять до влади колишніх регіоналів, які за часи свого вождя зуміли добре нажитися. 
Роман МАТВІЮК
/Буський медіа-портал/