Головна Політика Про візит першого заступника голови ЛОДА Йосифа Ситника на Бущину

Про візит першого заступника голови ЛОДА Йосифа Ситника на Бущину

Перший заступник голови ЛОДА Йосиф Ситник в рамках робочого візиту у Бродівський район зустрівся із сільськогосподарським активом, підприємцями та депутатами району. Він розповів про нове бачення керівника Львівщини Ірини Сех та її команди щодо розвитку та господарювання в області.

«Ми повинні започаткувати якісні зміни у системі управління. Але всі зміни необхідно починати з себе. Економічний, соціальний та культурний розвиток області та району, зокрема, залежить від кожного з нас. Тому громада повинна максимально активізуватись й подавати свої ідеї, бачення та пропозиції' щодо вдосконалення системи», – зауважив перший заступник.

Иосиф Ситник запевнив, що влада на Львівщині не служить жодному президентові: «Ми служимо волі громади. Тому й співпрацю будуємо на взаєминах із громадою. Ми повинні побачити й усунути всі законодавчі бар'єри, використовувати всі управлінські можливості». Водночас він запевнив, що в облдержадміністрації обов'язково будуть підтримувати всі ініціативи району.

«Раніше всі робочі поїздки в район були суто інспекторськими та контролюючими. Жодного разу представники обласної влади не приїжджали до районної чи сільської громади із роз'ясненнями чи навчаннями. Обласна державна адміністрація розпочинає працювати в іншому напрямі – спочатку ми даємо чіткий план дій і роз'яснюємо суть роботи, а вже потім вимагаємо звітності. Ми повинні пояснити, яка має ути взаємодія. Аби область запрацювала на повну потужність і почались якісні зміни як в економічному, так і в культурному та соціальному житті, необхідно, аби чітко взаємодіяли чотири ланки суспільства: влада, підприємництво, громада і ЗМІ. Тільки через таку взаємодію можливі справді результативні реформи в країні», – наголосив И.Ситник.