Головна Політика Олександр Ганущин зустрівся з Послом Канади в Україні Романом Ващуком

Олександр Ганущин зустрівся з Послом Канади в Україні Романом Ващуком

Голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин і голова Львівської ОДА Олег Синютка під час зустрічі з делегацією Посольства Канади на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Канади в Україні Романом Ващуком обговорили питання двостороннього співробітництва в аграрному секторі, галузях оборонної промисловості, освіти, відновлювальної енергетики, ІТ.

На початку зустрічі керівники області подякували Роману Ващуку за постійну підтримку територіальної цілісності та суверенітету України, євроатлантичних прагнень нашої держави.

Олександр Ганущин також подякував пану Послу за великий внесок і діяльність, яку він проводить на Львівщині. «Результати цієї праці є відчутними», – сказав голова обласної ради.

Під час зустрічі сторони обговорили можливості залучення канадських інвестицій в аграрну галузь, зокрема продовження підтримки кооперативного руху, у відновлювальну енергетику та оборонну промисловість.

Крім того, у контексті Угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Канадою та з метою розширення торговельних відносин між Львівською областю та Канадою гості поінформували про проведення тренінгів для українських підприємців. «Цей проект покликаний підтримати торговельні та інвестиційні процеси двох країн. Першочергово охопимо галузі виробництва меблів, взуття, кондитерських виробів, індустрію моди та ІТ», – розповів Роман Ващук.

Також пан Посол розповів про ініціативу організації Канадського дому у Львові упродовж 30 червня – 1 липня для презентації культури, музики його країни, а також для налагодження економічних зв’язків тощо.

Олександр Ганущин зустрівся з Послом Канади в Україні Романом Ващуком

Варто додати, що Надзвичайний і Повноважний Посол перебуває з делегацією Посольства Канади на Львівщині з метою участі у церемонії передачі повноважень командування між четвертою та п’ятою ротаціями військовослужбовців Канади на Яворівському полігоні.