Головна Політика Оркестр Національної академії сухопутних військ відіграв концерт на збір коштів для потреб...

Оркестр Національної академії сухопутних військ відіграв концерт на збір коштів для потреб ЗСУ

 

Військовий оркестр Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відіграв  благодійний концерт на підтримку українських захисників. Мета – підтримати бойовий дух українців та вимушено переселених осіб, які евакуювались на Львівщину.

Концерт організували в одному з торгово-розважальних центрів Львова, під час якого відбувся збір коштів на потреби Збройних Сил України.

Слухачами благодійного концерту стали сотні відвідувачів комплексу, які мала змогу послухати відомі композиції у виконанні військового оркестру.  Особливо гучно зустрічали пісні «Доброго вечора, ми з України» та «Розпрягайте, хлопці, коней».

Разом з цим, свою творчість дарував колектив танцівників Національної академії.

Нагадаємо, раніше військовий оркестр відіграв концерт для тимчасово переміщених осіб. Дійство відбулося у парку, де нещодавно для вимушених переселенців облаштували житло у вигляді модульного містечка.

Оркестр Національної академії сухопутних військ відіграв концерт на збір коштів для потреб ЗСУ Оркестр Національної академії сухопутних військ відіграв концерт на збір коштів для потреб ЗСУ Оркестр Національної академії сухопутних військ відіграв концерт на збір коштів для потреб ЗСУ Оркестр Національної академії сухопутних військ відіграв концерт на збір коштів для потреб ЗСУ Оркестр Національної академії сухопутних військ відіграв концерт на збір коштів для потреб ЗСУ Оркестр Національної академії сухопутних військ відіграв концерт на збір коштів для потреб ЗСУ