Головна Політика Посадовці облради проінспектували будівництво об’єктів інфраструктури в Дрогобичі та Стебнику

Посадовці облради проінспектували будівництво об’єктів інфраструктури в Дрогобичі та Стебнику

Посадовці Львівської обласної ради продовжують робочі поїздки в населені пункти області на об’єкти, що реалізовуються у 2018 році з різних джерел фінансування. У вівторок, 14 серпня, вони відвідали м. Дрогобич і м. Стебник.

За словами голови комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Олега Домчака, майже 60 проектів на загальну суму 40 млн грн, включаючи ДФРР, м. Дрогобич отримає з обласного бюджету, якщо вчасно виконає усі умови в рамках обласних цільових програм.

«Велике місто, відповідно і проблем більше, але якщо усі ресурси, які передбачені на цей рік, будуть раціонально використані, місто стане кращим», – сказав він.

Говорячи про локальні, невеликі проекти місцевого розвитку, яких найбільше серед міст обласного значення – 40, Олег Домчак констатує, що суттєвих зауважень немає. «А от до великих є питання. Станом на сьогодні тільки триває робота над дозвільними документами, коли уже повним ходом повинні виконувати роботи. Є великі сумніви, що будуть використані кошти. А це проект по реконструкції вуличного освітлення у місті (5 млн грн), будівництво центру публічних послуг «Документ сервіс Дрогобич» (майже 12 млн грн), будівництво зовнішніх мереж водопроводу кварталів житлової забудови на вул. Наливайка (1 млн грн), реконструкція міського стадіону «Галичина» (майже 5 млн грн). Важко буде пояснити громаді, чому черговий раз повернуті кошти до державного чи обласного бюджету… Хоча керівництво міста запевняє, що все буде добре. Сподіваємося», – розповів посадовець.

Крім того, представники облради цього дня відвідали м. Стебник. «Тут також є підтримка з обласного бюджету: на дороги, освітлення, на перекриття даху школи №7, спорт», – поінформував Олег Домчак.

«Маємо надію, що керівництво Дрогобича та Стебника врахують наші зауваження і реалізують усі проекти, які спільно з громадою запланували на 2018 рік», – підсумував голова бюджетної комісії.