Головна Політика Голова Буської районної ради їде в зону АТО

Голова Буської районної ради їде в зону АТО

Голова Буської районної ради Богдан Глова прийме участь у поїздці делегації членів Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини» та Львівської обласної ради у зону АТО. Відтак на сесії районної ради, яка відбулась 5 липня, Богдан Глова звернувся до голів місцевих рад Буського району, підприємців та небайдужих мешканців району з проханням підтримати захисників нашої Вітчизни, які беруть участь в зоні Антитерористичної операції на сході України.

    «Прошу допомогти у зборі продуктів харчування для бійців АТО від громади Буського району. Приймати продукти будемо в приміщенні районної ради протягом 19-20 липня. Бус з продуктами буде відправлено 21 липня у м. Львів, де звідтам ці продукти буде відвантажено у рефрежиратор з холодильною установкою», – зазначив Богдан Глова.
  У літню пору раціон бійців української армії дещо змінився. Тому подаємо список продуктів, які можуть приносити надбужанці для подальшого транспортування їх у зону АТО:
– молода картопля;
– яблука;
– олія;
– оцет;
– кабачки;
– консерви;
– цукор;
– цибуля;
– мед;
– крупи;
– свіжовипечені хлібобулочні вироби тощо.
     Передача буде здійснюватись – до ОДШБр–80 і ОМБр–24, а також до  м.Артемівськ, район Бахмутської траси, м.Новокраматорськ, смт.Станиця Луганська, ТЕЦ Луганська та м.Новий Айдар. Під час візиту заплановано встановлення дитячого майданчика для одного із інтернатів  м.Сєвєродонецька.
Збір у 5 тис. грн. оплатив президент «Львівхолоду» Богдан Козак.
Допомога учасникам АТО – це вкрай важлива у наші нелегкі часи діяльність суспільства. Будемо щиро вдячні всім небайдужим мешканцям району за людяність, доброту, співчуття та розуміння.