Головна Політика Президент України призначив суддю Буського районного суду

Президент України призначив суддю Буського районного суду

суд в Буську

Президент Петро Порошенко призначив суддею Буського райсуду Ганну Шендрікову. Про це йдеться у відповідному .

Ганна Шендрікова до призначення працювала суддею у Буському райсуді. Тому для неї це призначення не нове. Згідно Конституції України її повноваження, які були строком на п’ять років, завершились, тому Президент України своїм указом їх поновив.

В оприлюдненій на сайті Єдиного державного реєстру декларацій Ганна Шендрікова вказала, що за 2016 рік працюючи в Територіальному управлінні державної судової адміністрації у Львівській області заробила 187 тисяч 359 гривень, а також отримала від Національної школи суддів України гонорари та інші виплати згідно з цивільно-правовим правочинами у розмірі 30 тисяч 555 гривень. У банку жінка має картковий рахунок (кредитний ліміт) на суму 10 тисяч гривень. Чоловік суді отримав лише дохід від надання в оренду майна у розмірі 6 тисяч 500 гривень.

Суддя Ганна Шендрікова має у спільній власності (0,33%) квартиру у місті Києві, загальною площею 71 кв.м. Її чоловік у власності володіє квартирою у місті Львів, загальною площею 153 кв.м., підвалом площею 4 кв.м., а також нежитловим приміщенням, загальною площею 63,5 кв.м.

У власності судді Буського райсуду легковий автомобіль Mitsubishi Outlender 2008 року випуску, чоловік судді має легковий автомобіль Infiniti fx35 2008 року випуску.

Ганна Шендрікова також є є членом громадського об’єднання «Всеукраїнська асоціація жінок-суддів».

Нагадаємо, 12 лютого 2013 року, Борис Журибіда був призначений головою Буського районного суду Львівської області. Таке рішення ухвалила Вища рада юстиції за поданням ради суддів загальних судів.