Головна Політика Профільна комісія розглянула звіти обласних програм галузі охорони здоров`я, соцзахисту та спорту

Профільна комісія розглянула звіти обласних програм галузі охорони здоров`я, соцзахисту та спорту

На засіданні з питань охорони здоров’я, материнства, соціального захисту, молодіжної політики, фізичної культури та спорту у п’ятницю, 10 листопада, заслухали звіти про виконання обласних цільових програм за 9 місяців 2017 року.

Очільники департаменту охорони здоров’я, департаменту соціального захисту населення та управління фізичної культури і спорту ЛОДА підвели підсумки зреалізованих завдань у кожній з відповідних галузей.

Також члени комісії заслухали та підтримали запропоновані проекти діючих програм з внесеними правками на 2018 рік.

«Загалом виконання програм згідно річного плану здебільшого можна вважати відмінним», – зазначив голова комісії Михайло Гичка.

За його словами, окрім того, на засіданні проголосували за звернення міської організації “Пласт” міста Миколаїв щодо надання їм в оренду приміщення районної аптеки для діяльності громадської організації.

Традиційно депутати проголосували за надання одноразової допомоги родині загиблого учасника АТО.

Зі спортивного блоку погодили звернення ДНВЗ «Дрогобицький коледж нафти і газу» щодо облаштування у них спортивного майданчика з тренажерним обладнанням. Також підтримали звернення Львівського державного університету фізичної культури щодо співфінансування коштів з обласного бюджету для реалізації проекту – будівництва стадіону.