Головна Политика Об открытии авиасообщения между Львовом и Брно договаривались руководители области и представитель...

Об открытии авиасообщения между Львовом и Брно договаривались руководители области и представитель власти Чехии

Про розширення співпраці в галузях освіти, культури, туризму, децентралізації, аграрному секторі, підприємництві, а також про відкриття авіасполучення між Львовом та Брно йшла мова сьогодні, 9 листопада, під час зустрічі першого заступника голови Львівської обласної ради Андрія Білоуса та голови Львівської ОДА Олега Синютки із заступником гетьмана Південно-Моравського краю Чеської Республіки Яном Вітулою.

Керівники області на початку зустрічі висловили побажання, щоб плідну співпрацю, яка сьогодні народжується між Львівською областю та Південно-Моравським краєм, була важливим і великим пріоритетом для двох сторін.

Говорячи про налагодження співпраці між громадами області та Південно-Моравського краю, Андрій Білоус зазначив важливість таких контактів. «Ми дуже зацікавлені у створенні передумов, які дозволили б між громадами Львівської області і Південно-Моравського краю налагодити тісну співпрацю на мікрорегіональному рівні. Для громад – це був би цінний досвід в різних галузях, зокрема щодо процесів децентралізації», — підкреслив він.

У свою чергу іноземний гість кроком до такої співпраці назвав відкриття з квітня наступного року прямого авіасполучення між Львовом та Брно.

Крім того, сторони обговорили можливу співпрацю підприємств Львівщини з чеськими підприємствами, взаємини між університетами та школами, реалізацію програм, пов’язаних зі студентством та шкільною молоддю, обмін художніми колективами.

Наприкінці зустрічі Ян Вітула підкреслив, що Південно-Моравський край налаштований і надалі продовжувати розвивати співпрацю з Львівською областю.