Головна Політика Радикали просять МВС і МОУ привести палац Бадені у Буську до належного...

Радикали просять МВС і МОУ привести палац Бадені у Буську до належного стану

 Перший заступник голови Львівської ТО РПЛ Юрій Візняк звернувся до народного депутата України В.Галасюк щодо необхідності реконструкції або зміни виду, або способу використання архітектурної пам’ятки – палацу графа Бадені у м.Буськ, через її неналежний стан внаслідок пожежі.

   У свою чергу, народний депутат України повідомив, що направив депутатські звернення до міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та міністра оборони України генерал-полковника Степана Полторака. Подаємо текст звернення:
«До мене, як до народного депутата України, звернувся Перший заступник голови Львівської ТО РПЛ Візняк Ю.Я. з наступним питанням.
  У м.Буськ Львівської області знаходиться архітектурна пам’ятка місцевого значення, палац графа Бадені, за адресою Військове містечко №12, м-н Незалежності, 8. На даний час вказаний палац, архітектурна пам’ятка місцевого значення, перебуває у дуже занедбаному стані.
  Згідно з ч.1 ст.27 Закону України «Про охорону культурної спадщини» у разі, коли пам’ятці загрожує небезпека пошкодження, руйнування чи знищення, власник або уповноважений ним орган, особа, яка набула права володіння, користування чи управління, зобов’язані привести цю пам’ятку до належного стану (змінити вид або спосіб її використання, провести роботи з її консервації, реставрації, реабілітації, музеєфікації, ремонту та пристосування).
  Буською міською радою Львівської області була надана інформація, що архітектурна пам’ятка місцевого значення, палац графа Бадені (військове містечко №12 в м.Буську, м-н Незалежності, 8) знаходиться на балансі Головного управління МВС України у Львівській області, а земельна ділянка даного військового містечка є в постійному користуванні Міністерства оборони України.

 Беручи до уваги дані, що 24 березня 2015 року в палаці була пожежа, яка знищила дах будівлі, і той факт, що архітектурна пам’ятка потребує проведення капітального ремонту, прошу Вас, як балансоутримувача, розглянути моє звернення щодо приведення пам’ятки архітектури до належного стану та сприяти вирішенню цього питання згідно вимог чинного законодавства».