Головна Політика Сесія Буської районної ради: без емоцій не обійшлося

Сесія Буської районної ради: без емоцій не обійшлося

1462

В роботі 44 сесії районної ради, яку провів 20 серпня голова Володимир Замроз, взяли участь районні обранці, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, керівники установ та організацій району, голови місцевих рад. До порядку денного були внесені  5 питань, що потребували нагального вирішення. Ще більше актуальних питань життєдіяльності району було порушено на традиційній «розминці».

  Розпочалась сесія з виконання Гімну України. Далі для складання присяги був запрошений новий депутат райради Василь Бабюк (на фото) від виборчого списку Буської РО ВО «Свобода», який є мешканцем села Ракобовти. Від попереднього депутатського мандата Буської районної ради за власним бажанням відмовився депутат від цієї ж політичної сили – Ємець Андрій Володимирович. 
   Директор Буського районного центру зайнятості Степан Миляновський проінформував присутніх про потребу робочих кадрів японським інвестором у Львівській області. Мова йде, про фірму «Fujikura». Представники цієї компанії запрошують на роботу скдальниць кабельних мереж. Більш детальніше можна дізнатися у приміщенні Львівського міського центру зайнятості у конференц-залі, де з вівторка до п’ятниці (з 9.00 до 18.00) вони проводять співбесіду з претендентами на роботу.
    Начальник Центру поштового зв'язку №6 м. Буськ Роман Чіпак користуючись нагодою нагадав, що проходить другий етап розповсюдження анкет і заяв на отримання житлових субсидій. До 31 вересня до кожної хати, квартири мають повторно доставити документи. Однак їх можна отримати і в кожному поштовому відділенні зв’язку.
  На сесії свій депутатський запит озвучив Сергій Бондаренка до правоохоронних органів та органів прокуратури з приводу того, що так званий парафіяльний священнослужитель Теодозій Івашків, володіючи правовстановлюючими документами та парафіяльною печаткою, вирішив незаконно заволодіти нерухомим майном релігійної громади – плебанією, у якій, будучи позбавленим не лише прав адмінстратора храму, а й духовного сану, продовжує безпідставно проживати. Депутати підтримали свого колегу, тому відразу після завершення сесії, депутат райради Сергій Бондаренко, о.Юрій Годісь та журналіст Буського порталу виїхали до районного відділку міліції і прокуратури, де С.Бондаренко зареєстрував свій депутатський запит. До цієї теми ми ще повернемося у наступних публікаціях.
   Далі своїм голосуванням депутати райради надали матеріальну допомогу сім’ям: Кривій Наталії Василівні (мешканці м.Буськ) на лікування хворої дитини, в сумі 5 тис.грн.; Баку Володимиру Івановичу (мешканцю м.Буськ) на лікування хворої дитини, в сумі 5 тис.грн та Королевичу Петру Івановичу (мешканцю с.Гута) на лікування хворої дитини, в сумі 10 тис.грн.
   Присвоїти звання «Почесний громадянин Буського району» та відзнаку районної ради – нагрудний знак «Почесний громадянин Буського району» та посвідчення до нього, вирішили депутати райради, Преосвященному Владиці Михаїлу (Колтуну) – правлячому Архиєрею Сокальсько-Жовківської Єпархії УГКЦ, уродженцю с. Полоничі,  уповноваженому від єпископату УГКЦ у справах капеланства і духовної опіки військовослужбовців усіх родів військ України. Нагородженому орденом «За заслуги» ІІІ ступеня, медаллю «За сприяння Збройним Силам України», медаллю «За мужність в охороні державного кордону України» та іншими поважними нагородами (згідно подання Буського деканату УГКЦ).
   Щодо інформації про роботу тимчасової контрольної комісії для перевірки стану вирубки лісів у Буському районі та дотримання законності у сфері лісопереробки суб’єктами господарювання усіх форм власності за період 2011 – 2015рр., з трибуни сесійного залу доповів голова цієї комісії Іван Олійник.
   Загалом всі виступи були емоційними і викликали жваву дискусію в сесійній залі майже по всім питанням. 
Роман МАТВІЮК, фото автора