Головна Політика Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» відзначає 50 ювілей

Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» відзначає 50 ювілей

Шахта «Червоноградська» відзначає ювілей. Сьогодні, 6 листопада, виповнюється 50 років з дня першого видобутку вугілля на-гора.

Привітав колектив шахти з ювілеєм заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

«Щиро вітаю вас з ювілеєм – 50-річчям з дня першого видобутку вугілля на-гора ВП «Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля»! Бажаю трудовому колективу шахти ще багато років стабільної роботи, щоб підприємство розвивалося та потужно заявляло про себе новими трудовими здобутками. Зичу численному колективу гірників міцного здоров’я та добробуту», – зазначив Іван Собко.

Шахта №2 «Червоноградська» введена в експлуатацію 6 листопада 1971 року. Згідно з наказом Міністра палива та енергетики України від 2 лютого 2001 року за №50 шахта перейменована з №2 «Червоноградська» на «Червоноградська».

Проектна потужність шахти – 900 тис тонн. Виробнича потужність на 01.01.2021 – 500 тис. тонн на рік.

За 50 років роботи колектив шахти «Червоноградська» видав на-гора приблизно 29,6 млн тонн вугілля і пройшов майже 227 кілометрів гірничих виробок.

Колектив «Червоноградської», а це більш як 1000 працівників, вже понад 5 років очолює Вадим Крась.

На сьогодні промислові запаси вугілля шахти «Червоноградська» складають понад 30 млн тонн.

Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» відзначає 50-річний ювілей Шахта «Червоноградська» ДП «Львіввугілля» відзначає 50-річний ювілей