Головна Політика Ще майже сотня евакуйованих українців прибули на Львівщину за минулу добу

Ще майже сотня евакуйованих українців прибули на Львівщину за минулу добу

Начальник Львівської ОВА Максим Козицький поінформував про головне за добу, що минула.

Упродовж 21 та ночі 22 лютого загроз ракетних ударів у Львівській області не виникало. Сьогодні, о 09:07, сирени сповістили про небезпеку. Загроза досі триває. Залишайтесь в укриттях до сигналу про відбій.

Двома евакуаційними потягами на Львівщину прибули ще 99 вимушених переселенців.

До Перемишля з нашої області чотирма потягами вирушили 1244 особи.

9 спеціалістів зі США консультуватимуть та оперуватимуть діток разом з фахівцями Львівська Обласна Дитяча Клінічна Лікарня Охматдит. Уже запланували 10 надскладних оперативних втручань з приводу вроджених та набутих вад щелепно-лицевої ділянки. Як записатись на консультацію: https://bit.ly/3Kv0n3E

Двоє українських воїнів стануть першими пацієнтами, яким встановлять високотехнологічні біонічні протези від Open Bionics в Україні. Це стало можливим завдяки стратегічному партнерству між Mastercard та Superhumans Center, який створюють на базі одного з медзакладів у нашій області. Детальніше: https://bit.ly/3IkTwHm

Мікро-, малі та середні підприємства Львівщини можуть отримати пільгові кредити під 5% річних на покриття обігових витрат: https://bit.ly/41jQ2NE

Для Дрогобицького району брати Римо-Католицької Церкви ордену Братів Боніфратрів передали новий пожежний автомобіль вартістю понад 3 млн гривень. Невдовзі транспорт служитиме у тій громаді, де у ньому є найбільша потреба.

У Золочівській ЦРЛ ввели в експлуатацію новий автоматичний гематологічний аналізатор Abacus 380. Це лабораторний комплекс клініко-діагностичного обладнання для дослідження клітин крові і кількісних досліджень.

«Міжнародний медичний корпус» передав у санаторій в Трускавці, де проживає понад 250 ВПО, генератор потужністю 100 кВт.

У Зимноводівській громаді в Центрі надання соціальних послуг (Зимна Вода, вул. Бандери, 7) діє «Соціальна перукарня» та «Соціальна пральня». Ці послуги людям пенсійного віку, особам з інвалідністю, в складних життєвих обставинах чи кризових ситуаціях, вразливим категоріям населення та ВПО надають за диференційовану оплату.

Номери телефонів: 032 295 78 98 або 098 009 8048.

У Давидівській громаді Львівського району у співпраці з благодійним фондом «Серце Самарянина» розпочали благодійну ініціативу для людей з інвалідністю. Усі, хто потребує спеціальних засобів для пересування, зможуть їх отримати у довготривале та безоплатне користування. Для цього необхідно принести паспорт та ідентифікаційний код і написати заяву у Народному домі Давидова. Можна також написати заяву за родича.

Поліцейські зі Львівщини, які відновлюють правопорядок на деокупованій території Харківщини, повернули місцевим учням шкільний автобус, який викрали окупанти. Коли наші правоохоронці знайшли «школярик», він був понівечений. Вони власними силами його відремонтували та повернули відділу освіти Балаклійської міської ради.