Головна Політика Голова Львівської ОДА зустрівся із представниками профспілок та організацій роботодавців

Голова Львівської ОДА зустрівся із представниками профспілок та організацій роботодавців

Голова Львівської ОДА Максим Козицький зустрівся із головою Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців Іваном Риваком та головою Об’єднання Профспілок Львівщини Романом Дацьком. Зустріч сторін соціального діалогу спрямована на підвищення його ефективності та результативності в інтересах громадян.

Відтак, сторони обговорили організацію чергового засідання обласної територіальної тристоронньої ради, яке відбудеться у березні.

Голова Львівської ОДА запевнив, що обласна влада і надалі готова до співпраці. Домовились також про підписання нової тристоронньої Територіальної угоди.

«Ми повинні спільно напрацювати зміни і доповнення до угоди, які б стали інструментом активної взаємодії трьох сторін. Це питання добробуту людей», – зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький.

Так, метою Територіальної угоди є регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, а також забезпечення конституційних прав, гарантій працівників і власників на території Львівської області.

Зазначимо, що до складу Львівського обласного об’єднання організацій роботодавців входять 16 місцевих територіальних організацій роботодавців, в тому числі Організація роботодавців міста Львова, а також 18 обласних галузевих організацій роботодавців, серед яких представлені: машинобудування, приладобудування, нафтогазова, вугільна, текстильна і легка, меблева, медична, мікробіологічна галузі, будівництво, транспорт, малий та середній бізнес.