Головна Політика Сповіщень про повітряну тривогу не було: ключове за добу на Львівщині

Сповіщень про повітряну тривогу не було: ключове за добу на Львівщині

Сповіщень про повітряну тривогу минулої доби в області не було. Окрім того, рятувальники продовжують ліквідовувати пожежі сухої трави, також триває розселення переселенців з інших областей. Про це у ранковому зведенні повідомив начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

Зокрема:

  • Працівники ДСНС ліквідували 5 пожеж сухої трави. Палії понесуть адміністративну або кримінальну відповідальність за скоєне.
  • Розселили в області за добу ще 327 людей з інших регіонів. Від початку повномасштабного нападу рф – понад 341 тисячу жителів інших областей. Велика кількість людей поселилась самостійно у приватному секторі.
  • Кордон на виїзд з України через пункти пропуску на Львівщині перетнули майже 13 тисяч людей.
  • Станом на 8 годину на усіх пунктах пропуску є черги, а саме: «Угринів», «Грушів» та «Смільниця» – легкові автомобілі на в’їзд; «Рава-Руська» – вантажівки по обидві сторони кордону; «Краківець» і «Шегині» – легкові автомобілі на в’їзд, вантажівки в обох напрямках. Також у Краківці автобуси по обидві сторони кордону.
  • Поліція Львівщини опрацювала 1402 звернення щодо підозрілих людей, автівок чи інших об‘єктів.

«Живемо в умовах війни. Не забувайте, що ворог також працює на всіх фронтах, і намагається послабити нашу міць та єдність. Зберігайте холодний розум. Спокійного всім дня!», – зазначив Максим Козицький.